email marketing powered by FreshMail
sobota, 28 marca, 2020
Strona główna Redakcja

Redakcja

REDAKTOR NACZELNY

Karol Przybylak

REDAKTOR PROWADZĄCA EKOARKA.COM.PL

Monika Styczek, kontakt: monika.styczek[at]ekomedia.com.pl
REDAKCJA

Krzysztof Kamiński (dziennikarz, popularyzator medycyny naturalnej i ekologii, redaktor naczelny kwartalnika „Porady na zdrowie”, biograf słynnego franciszkanina – zielarza i wizjonera o. C.A.Klimuszki. Wspołpracuje także m.in. z czasopismami „Eko Arka” i „Echa Leśne”)

Magdalena Przybylak – Zdanowicz (dziennikarka, współautorka poradników dot. zdrowego stylu życia, redaktorka Ekologicznego Poradnika Księżycowego, laureatka wyróżnienia w konkursie na najciekawszą publikację związaną z rolnictwem ekologicznym przeprowadzonym przez Kampanię Promocyjną Rolnictwa Ekologicznego w 2009 roku)

 

REKLAMA

Prosimy o kontakt: redakcja@ekoarka.com.pl

Kontakt

Eko Media logo Eko Media ul. Siedlecka 62, 85-412 Bydgoszcz tel.: 52 581 52 90 (pn-pt: 9.00-15.00) biuro@ekomedia.com.pl | redakcja@ekoarka.com.pl

Wspomnienie

z-przybylakPomysłodawcą, założycielem, wydawcą i wieloletnim redaktorem naczelnym Eko Arki był Zbigniew Przybylak (1953-2012). Był dziennikarzem współpracującym z szeregiem mediów, m.in. Telewizją Polską, Gazetą Pomorską, Tygodnikiem Rolniczym, Biokurierem, Poradami Na Zdrowie. Zajmował się tematyką zielarstwa, zdrowego stylu życia, żywności ekologicznej i rolnictwa ekologicznego. Prowadząc założone w 1993 r. Wydawnictwo Gaj co roku wydawał, opracowany przez siebie, bardzo popularny Ekologiczny Poradnik Księżycowy oraz liczne poradniki z zakresu medycyny naturalnej, zdrowego stylu życia i żywności ekologicznej.

Zostaw nam wiadomość!

Zapisz się do naszego newsletttera

Wysyłamy tylko ciekawe informacje! 🙂

zgadzam się na otrzymywanie newslettera (w każdej chwili będę się mógł(a) wypisać)

email marketing powered by FreshMail

OSTATNIE ARTYKUŁY

Prawdziwe koszty naszej żywności

EkoArka w imieniu organizatorów serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę 12 maja o 15:00, w BioBazarze na ul. Wołoska 3 na kawiarnię naukową o kosztach...

Zapisz się do naszego newsletttera

Wysyłamy tylko ciekawe informacje! :-)

zgadzam się na otrzymywanie newslettera (w każdej chwili będę się mógł(a) wypisać)

email marketing powered by FreshMail