Uważamy, że produkty znajdujące się u nas w sieci oraz w dystrybucji powinny być kontrolowane przez nas od zasiania – deklaruje Sławomir Chłoń, prezes Organic Farmy Zdrowia w rozmowie z Biokurierem.

Od 6 lipca 2016 roku stategicznym inwestorem polskiej sieci sklepów z ekologiczną żywnością stał się włoski potentat rynku BIO, EcorNaturaSi. Ta włoska firma posiada dużą sieć delikatesów oferujących bioprodukty, ale także prowadzi bardzo szeroko zakrojoną współpracę z rolnikami ekologicznymi.

Bardzo nam zależy żeby nawiązywać jeszcze bliższą współpracę z polskimi rolnikami. Organic Farma Zdrowia S.A. to nie tylko sieć delikatesów ekologicznych, ale również m.in. Eko-Wital, czyli spółka dystrybuująca produkty ekologiczne do innych podmiotów handlowych. Eko-Wital już od dawna buduje pozytywne relacje z rolnikami wspierając ich w rozwoju poprzez stałą współpracę handlową. Uważamy, że produkty znajdujące się u nas w sieci oraz w dystrybucji powinny być kontrolowane przez nas od zasiania. Nawiązanie głębszych relacji na zasadzie partnerstwa będzie naszym priorytetem na najbliższe lata. Tego typu działania przyniosą korzyści obu stronom i pomogą również rozwinąć sprzedaż eksportową tych gospodarstw ekologicznych do naszych południowych Partnerów.

– mówił Sławomir Chłoń w rozmowie z Biokurierem. Pełny wywiad dostępny jest tutaj: Organic Farma Zdrowia będzie rozwijać się poprzez franczyzę. W ofercie pojawią się nowe marki – wywiad Biokuriera